Thor 3 Ragnarok Full HD izle (1080p Türkçe Dublaj)
9.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 9.3 /10 (3)
8.0 IMDB Puanı 248 Görüntülenme

Thor 3 Ragnarok Full HD izle (1080p Türkçe Dublaj) Thor 3 Ragnarok Full HD izle (1080p Türkçe Dublaj)

Thor Dünyada robotlarla savaştıktan sonra karanlık ordusunun lideri olan Malekith'ten dünyayı ikinci kez kurtarmıştı. Ancak bütün bu olanlardan sonra Thor kendi ülkesi Asgard'ı kardeşi Loki ve Babası Odine bırakıp Asgard için önemli olan değerli taşları aramaya gitmiştir. Değerli taşları ararken yer altı kralı Surtur'ın esiri olmuştur. Aylar boyunca yer altında bir kafeste kalan Thor sonunda surtur ile karşı karşı gelir ve surtur'un planlarını öğrenmeyi başarır. Babasının yüzyıllar önce surtur'u yenerek ondan aldığı Sonsuz Alevi Asgard'da saklamktadır. Surtur bu alevi yeniden ele geçirerek tacı ile birleştirip Ragnarok sayesinde Asgard'ı yerle bir etmeyi planlar. Ancak Thor, Surtur'un bu planlarını öğrendikten sonra Surtur'un tacınıda almayı başarmıştır.

Thor 3 Ragnarok Full HD izle

Thor tacı aldıktan sonra Asgard'a geri döner. Asgard'a geri döndüğünde Asgard'ı bir eğlence mekanı halinde görür. Babası ile görüşüp neler olduğunu öğrenmek isteyen Thor, heimdal'ın bir hain olduğunu ve kaçtığını öğrenir. Ancak hiç bir şey düşündüğü gibi değildir. Çünkü kardeşi Loki Odinin şekline bürünüp asgardtı yönetiyordur. Thor bu durumu açığa çıkarınca Lokinin Odini bıraktığı yere giderler. Gittikleri yerde Odini bulamazlar. Bu esnada Loki bir anda garip bir şekilde ortadan kaybolur. Thor onu bulmak için yola koyulur ve gittiği yerde Doctor Strange onu bekliyordur. Babasının yerini bildiğini söyleyen Doctor Strange Dünyayı büyük bir tehlikenin beklediği haberini verince Thor bir an önce babasını bulması gerektiğini anlar. Thor Doctor Strange'in söylediği yere giderek Loki ile gittiğinde babasını bulur. Ancak Odin artık vaktinin dolduğunu ve kendisi dünyadan gidince Ablası Hera'nın haps olduğu yerden kurtularak döneceğini söyler. Thor, Loki, Asgard ve Dünyayı büyük bir felaket beklemektedir. Çünkü Hera geri dönmüş, Loki ve Thor'ı zaman tünelinde bilinmeyene göndermiştir. Bakalım Thor ve Loki Asgard'ı ve Dünyayı kurtarabilecek mi?

Dikkat: Filmi izleyemiyorsanız alt kısımdaki diğer izleme seçeneklerini deneyiniz. Seçeneklerden Birisi Kesinlikle Çalışacaktır. Yorum Yazmayı unutmayın.

Arkadaşlar Sitemizin daha iyi bir duruma gelmesi için Lütfen filmlere yorum yazmayı unutmayın.
Bu filmden sonra meye ne dersin?
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Thor: Ragnarok Türkçe Dublaj izle

  Yayın Tarihi:

  03 Kasım 2017

  Senaryo:

  Eric Pearson, Craig Kyle, Christopher Yost, Stan Lee, Larry Lieber, Jack Kirby

  Ödüller:

  2 ödül & 14 Adaylık.

  Resimler

  "Thor 3 Ragnarok Full HD izle (1080p Türkçe Dublaj)" filmine ait 9 adet görsel bulundu.

  Avatar

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?