Pasifik Savaşı 2 isyan Türkçe Dublaj izle
6.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.5 /10 (4)
6.1 IMDB Puanı 369 Görüntülenme

Pasifik Savaşı 2 isyan Türkçe Dublaj izle Pasifik Savaşı 2 isyan Türkçe Dublaj izle

Editör Yorumu:

Film gelen telif bildirimi yüzünden sitemizden kaldırılmıştır.
Babasının uzaylılara karşı kahramanca ölümü sırasında Jaeger pilotluğu eğitimine devam etmekte olan Jake, babasının ölümünün ardından eğitimini terk eder. Bir zamanların umut vadeden pilotuyken suç dünyasına bulaşan Jake'e uzaklaştığı kız kardeşi Mako Mori tarafından son bir şans tanınır. Savaşın gölgesinde büyüyen cesur yeni nesil pilotlara liderlik etmekte olan Mako, dünyayı tehdit eden yeni bir tehlikeye karşı mücadele vermektedir. Yetenekli pilot Lambertve 15 yaşındaki Jaeger hackerı Amara ile güçlerini birleştiren Jake, elinde kalan tek aile ile birlikte dünyanın gördüğü en güçlü savunma hattı olma yoluna baş koyar...

Pasifik Savaşı 2 isyan Türkçe Dublaj izle

İlk Pasifik Savaşı okyanusun derinliklerinde açılmış olan bir gedik sayesinde Dünyamıza gelen yaratıklar ile mücadele veren inlar, şimdi Pasifik savaşı 2 isyan filmi ile karşımızda. İlk Pasifik Savaşı filminde Komutan Pentecost ve ekibi sayesinde açilan gedikten gelen Kaiju'lara karşı koymayı başarmışlar ve Dünyayı kurtarmışlardı. Ancak bu Kaiju istilasından kurtulabilmek için Jaeger adlı robotlar ile birlikte komutan Pentecost ve neredeyse ekibinin tamamı hayatını kaybetmişti. Komutan Pentecost'un hayatını kaybetmesinden sonra oğlu Jake, Jaeger olmaya karar vermiş ve çok yetenekli bir subay olmuştur. Ancak bir süre sonra tedbirsiz hareketleri yüzünden Jaeger pilotu olmaktan vazgeçmiş ve ayrılmıştır. Jake Komuta merkezinden ayrıldıktan sonra eski Jaeger parçalarını çalıp satışlarını yaparak hayatını kazanmaya başlamıştır. Bu hırsızlıklar yüzünden başı beladan kurtulmayan Jake sonunda enselenir ve içerden kurtulabilmesinin tek yolunun tekrar Jaeger pilotu olması olacağını ablası Mako'dan öğrenir. Birlikte yakalandığı küçük kız ile komuta merkezine götürülürler. Yeniden bir komando olarak görevine dönmesinden kısa bir süre sonra Amara ismindeki küçük kızın zekası sayesinde Dünyaya ele geçirmeye çalışan yeni Kaijular ile savaşacaktır. Pasifik Savaşı 2 isyan filminde Dünya'nın kurtulma şansı artık çaylak öğrencilerin elindedir.

Dikkat: Filmi izleyemiyorsanız alt kısımdaki diğer izleme seçeneklerini deneyiniz. Seçeneklerden Birisi Kesinlikle Çalışacaktır. Yorum Yazmayı unutmayın.
Henüz içerik eklenmemiş.
Arkadaşlar Sitemizin daha iyi bir duruma gelmesi için Lütfen filmlere yorum yazmayı unutmayın.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Pacific Rim Uprising Türkçe Dublaj izle

  Yayın Tarihi:

  23 Mart 2018

  Senaryo:

  Emily Carmichael, Kira Snyder, Steven S. DeKnight, T.S. Nowlin, Steven S. DeKnight, T.S. Nowlin, Travis Beacham

  Resimler

  "Pasifik Savaşı 2 isyan Türkçe Dublaj izle" filmine ait 5 adet görsel bulundu.

  Avatar

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?