Özgürlük Savaşçısı Türkçe Dublaj izle
5.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.0 /10 (2)
6.9 IMDB Puanı 816 Görüntülenme

Özgürlük Savaşçısı Türkçe Dublaj izle Özgürlük Savaşçısı Türkçe Dublaj izle

Newton Knight adındaki eski asker Amerikanın iç savaş döneminde savaş ve vergi ödemekten bıktığı için savaş sonrası hikayesi anlatılıyor. Newton Amerikadaki son savaşı olan Corinth savaşından sonra savaştan ve yaşananlardan hatta Amerikanın zorunlu olarak aldığı vergiden artık sıkılmıştır. Bu yüzden Newton kendisi gibi bu sebeplerden dolayı bu durumdan kurtulmak isteyen çiftçiler, köleler ve hatta firariler ile birlikte Federasyondan ayrılıp bu kişiler ile birlikte Mississippi'de baskıdan savaştan ve vergiden uzak bir devlet planı kurma hayali ile birlikte yola koyulurlar.

Dikkat: Filmi izleyemiyorsanız alt kısımdaki diğer izleme seçeneklerini deneyiniz. Seçeneklerden Birisi Kesinlikle Çalışacaktır. Yorum Yazmayı unutmayın.

Arkadaşlar Sitemizin daha iyi bir duruma gelmesi için Lütfen filmlere yorum yazmayı unutmayın.
Bu filmden sonra meye ne dersin?
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Newton Knight adındaki eski asker Amerikanın iç savaş döneminde savaş ve vergi ödemekten bıktığı için savaş sonrası hikayesi anlatılıyor. Newton Amerikadaki son savaşı olan Corinth savaşından sonra savaştan ve yaşananlardan hatta Amerikanın zorunlu olarak aldığı vergiden artık sıkılmıştır. Bu yüzden Newton kendisi gibi bu sebeplerden dolayı bu durumdan kurtulmak isteyen çiftçiler, köleler ve hatta firariler ile birlikte Federasyondan ayrılıp bu kişiler ile birlikte Mississippi'de baskıdan savaştan ve vergiden uzak bir devlet planı kurma hayali ile birlikte yola koyulurlar. Amerika devleti iç savaştan kurtulduktan sonra bölgesel hükümet bu tarz bir çok yerleşim ve devleti kurmaya çalışanları bir baskı ile caydırmaya yönelik saldırılarda bulunmak isteyince Newton ve arkasındakiler bakalım bu duruma nasıl tepki verecekler.

  Diğer Adları:

  Free State of Jones Türkçe Dublaj izle

  Yayın Tarihi:

  24 Haziran 2016

  Senaryo:

  Leonard Hartman, Gary Ross

  Ödüller:

  1 ödül

  Resimler

  "Özgürlük Savaşçısı Türkçe Dublaj izle" filmine ait 7 adet görsel bulundu.

  Avatar

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?