Kral Arthur Kılıç Efsanesi Türkçe Dublaj izle
9.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 9.0 /10 (1)
7.3 IMDB Puanı 908 Görüntülenme

Kral Arthur Kılıç Efsanesi Türkçe Dublaj izle Kral Arthur Kılıç Efsanesi Türkçe Dublaj izle

Çocukluğunu tam olarak hatırlamayan Arthur fahişeler tarafından büyütülmüş kılıç ve dövüş ustası George tarafından yetiştirilmiştir. Zamanla Londranın sokaklarında saygın kazanıp zengin olmayı başarmıştır. Kralın yüksek rütbeli askerlerini rüşvet ile kendine bağlayıp zengin olmayı da başaran Arthur kralın koruması altında olduğunu bilmediği bir vikingi askerlerinin yanında komik bir duruma düşürünce tutuklanmıştır. Bu sırada kral Vortigern belli yaşlar arasındaki erkekleri toplatmaktadır. Otuz yıl önce ölen abisinin, ölürken kılıcını saplandığı yerden çıkarmak için kendi kanından olan kayıp oğlunun çıkarabileceğini düşünmektedir.

Arthur bu yaş aralığına uygun olduğu için oda toplanan adamların arasına gönderilir. Arthur çok karabalık olduğu için bir an önce gidip kılıcı çıkarmayı deneyecektir. Ancak kılıca dokunduğu anda bir öngörü görür ve kılıcı olduğu yerden çıkardığı an kendini kaybeder. Böylece Vortigern'in karşısında kendini uyanırken bulur. Vortigern hiç bir şeyin farkında olmayan Arthur'un ölmesi gerektiğini keskin bir şekilde anlatır. Kral Vortigern'ın Arthur'u ondan büyük beklentileri olan halkın önünde infaz etmeden hemen önce bir grup direnişçi tarafından kaçırılarak onun doğuştan kral olduğuna ve Vortigern'ın zulmünden onları sadece kendisinin kurtarabileceğine inandırmaya çalışırlar. Arthur kral Uther'ın oğlu olduğunu kılıca dokunduğu zaman gördüğü ön görüler sayesinde anlamıştır. Ancak ona bu kadar inana insanların güvenlerini boşa çıkarmaktan korkmasının yanı sıra Vortigern'ın kara büyüsü ile baş edemeyeceği onu içten içe korkutmaktadır.

Direnişçilerin ve onu büyüten insanların teker teker öldürüldüğüne şahit oldukça Vortigern'ını öldürmek için elinden gelen her şeyi yapmaya karar verir. Ancak hiç bir şey düşündüğü gibi olamayacaktır. Çünkü Vortigern kara büyü ile annesini ve babasını öldürdüğü gibi onun karşısına çıkacaktır. Vortigern Excalibur'un Arthurda olmadığı zaman onun normal bir insandan farkı olmadığını çok iyi bimektedir. Bu yüzden Arthurun en değer verdiği kişileri kaçırıp Arthur'dan Excalibur'u vermediği her gün için birini öldüreceğini söylemesi ile Arthur Excalibur'u teslim etmek zorunda kalacaktır. Bu şekilde Arthur'u kolay bir şekilde ortadan kaldırarak istediği her şeyi ve krallığını güvence altına almayı başaracaktır. Bakalım Arthur ve ailesini öldüren amcası arasındaki gelişmeleri hep birlikte izliyoruz.

kral arthur kılıç efsanesi,kral arthur kılıç efsanesi izle,kral arthur kılıç efsanesi imdb,kral arthur kılıç efsanesi fragman,kral arthur kılıç efsanesi 2017,kral arthur kılıç efsanesi sinemalar,kral arthur kılıç efsanesi oyuncuları,kral arthur kılıç efsanesi altyazılı izle,kral arthur kılıç efsanesi ne zaman,kral arthur kılıç efsanesi izle türkçe dublaj

Dikkat: Filmi izleyemiyorsanız alt kısımdaki diğer izleme seçeneklerini deneyiniz. Seçeneklerden Birisi Kesinlikle Çalışacaktır. Yorum Yazmayı unutmayın.

Arkadaşlar Sitemizin daha iyi bir duruma gelmesi için Lütfen filmlere yorum yazmayı unutmayın.
Bu filmden sonra meye ne dersin?
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  King Arthur: Legend of the Sword Türkçe Dublaj izle

  Yayın Tarihi:

  2017

  Senaryo:

  Guy Ritchie
  Avatar

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?