Çin Seddi izle
5.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.5 /10 (2)
5.6 IMDB Puanı 1 Yorum 1,331 Görüntülenme

Çin Seddi izle Çin Seddi izle

Bütün dünyanın bildiği ve yapım amaçlarından birisi olarak da Türklerden kendilerini savunmak için yapıldığı düşünülen Çin Seddi yapılırken büyük sorunlar ve açıklanamayan bazı olaylar ile karşılaşılmış ve bu gizemleri beyaz perdeye kulak dolma bilgiler ile yansıtılmıştır. Matt Damon başrolünde olduğu Çin Seddi filmi Şubat 2017’de vizyona girecektir.

Dikkat: Filmi izleyemiyorsanız alt kısımdaki diğer izleme seçeneklerini deneyiniz. Seçeneklerden Birisi Kesinlikle Çalışacaktır. Yorum Yazmayı unutmayın.

Arkadaşlar Sitemizin daha iyi bir duruma gelmesi için Lütfen filmlere yorum yazmayı unutmayın.
Bu filmden sonra meye ne dersin?
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Bütün dünyanın bildiği ve yapım amaçlarından birisi olarak da Türklerden kendilerini savunmak için yapıldığı düşünülen Çin Seddi yapılırken büyük sorunlar ve açıklanamayan bazı olaylar ile karşılaşılmış ve bu gizemleri beyaz perdeye kulak dolma bilgiler ile yansıtılmıştır. Matt Damon başrolünde olduğu Çin Seddi filmi Şubat 2017’de vizyona girecektir. Çok iyi bir oyuncu kadrosuna sahip olan Çid Seddi filmini ilerleyen zamanlarda sitemizin bu kısmından sizler ile paylaşacağız. Film, insanlığın elinden çıkan en muazzam yapılardan biri olan Çin Seddi'nin arkasındaki gizeme odaklanacak.

  Diğer Adları:

  The Great Wall izle

  Yayın Tarihi:

  17 Şubat 2017

  Senaryo:

  Max Brooks, Edward Zwick, Marshall Herskovitz, Carlo Bernard, Doug Miro, Tony Gilroy

  Resimler

  "Çin Seddi izle" filmine ait 7 adet görsel bulundu.

  Avatar

  Yorumlar (1)

  1. Avatar