Bu Çocuğun Babası Kim izle
8.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 8.0 /10 (2)
6.9 IMDB Puanı 1,501 Görüntülenme

Bu Çocuğun Babası Kim izle Bu Çocuğun Babası Kim izle

Maru ismindeki bir kız yakın sayılabilecek bir arkadaşının düğününe arkadaşları ile birlikte katılmaya karar verir. Düğününe gideceği kızı ne kendisi nede arkadaşları pek sevmez ve çekemezler bu yüzden düğüne gitmek zorunda kalırlar. Kıskançlıkları tavan yapan Maru ve arkadaşları gün boyunca içkiyi fazla kaçırır ve çekememezlikleri onları garip şeylere iter.

Dikkat: Filmi izleyemiyorsanız alt kısımdaki diğer izleme seçeneklerini deneyiniz. Seçeneklerden Birisi Kesinlikle Çalışacaktır. Yorum Yazmayı unutmayın.

Arkadaşlar Sitemizin daha iyi bir duruma gelmesi için Lütfen filmlere yorum yazmayı unutmayın.
Bu filmden sonra meye ne dersin?
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Maru ismindeki bir kız yakın sayılabilecek bir arkadaşının düğününe arkadaşları ile birlikte katılmaya karar verir. Düğününe gideceği kızı ne kendisi nede arkadaşları pek sevmez ve çekemezler bu yüzden düğüne gitmek zorunda kalırlar. Kıskançlıkları tavan yapan Maru ve arkadaşları gün boyunca içkiyi fazla kaçırır ve çekememezlikleri onları garip şeylere iter. Öyleki Maru gecenin sonunda aşırı sarhoş olduğu ve bir an önce evlenme kararı sebebi ile artık seçiciliğini bir kenara atık bir çocukla ilişkiye girmiş ve hamile hamile kalmıştır. Ancak Maru bu çocuğun kim olduğunu ve nasıl bulacağını bilmemektedir. Bu çocuğun babası kim adını film buradan almaktadır.

  Diğer Adları:

  ¿Qué Culpa Tiene el Niño? izle

  Yayın Tarihi:

  13 Mayıs 2016

  Senaryo:

  Gustavo Loza

  Resimler

  "Bu Çocuğun Babası Kim izle" filmine ait 7 adet görsel bulundu.

  Avatar

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?