Başlat: Ready Player One HD Türkçe Dublaj izle
8.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 8.0 /10 (3)
8.1 IMDB Puanı 1 Yorum 270 Görüntülenme

Başlat: Ready Player One HD Türkçe Dublaj izle Başlat: Ready Player One HD Türkçe Dublaj izle

Bir çok felaket şle karşı karıya kalan Wade ve ailesi bu felaketlerden kurtulamamış ve hayatlarını kaybedip Wade'i tek başına bırakmışlardır. Bu Felaketlerle dolu Dünya'da Wade teyzesi ve erkek arkadaşı ile birlikte kalmak zorundadır. Çünkü kalabileceği başka akrabası yoktur. Wade 2045 yılında 20'li yaşlardadır. Bütün Dünya tamamen James Halliday ismindeki bir oyun yapımcısının yapmış olduğu sanal gerçeklik oyununda günlerini geçirmektedir. OASIS ismi verilen bu oyunda insanlar vakit geçirerek oyunda kazandıkları paraları gerçek Dünyada kullabilmektedir. Wade'de diğer insanlar gibi bu oyunda bütün gününü geçirmektedir. Ancak onun bütün gününü oyunda geçirmesinin sebebi diğer insanlar ile aynı amaçla değildir. Onun amacı hayranı olduğu James Halliday'in oyunu yaptıktan sonra ölmeden önce sakladığı üç gizli anahtar ve Paskalya yumurtasıdır. Başlat: Ready Player One izle Wade bu anahtarlar ve paskalya yumurtasının peşinden gitme amacı, bu oyundaki gizli sırları ve bölümleri bitirmesi durumunda James Halliday'in vadettiği OASIS'deki %51 payını kazanmaktır. Bu sırları çözmesi düşündüğü kadar kolay olmayacaktır. Çünkü bu anahtarların peşinde olan James'in eski yardımcısının şirketi bu yarışmayı kazanıp şirketi kontrolünü ele geçirmek istemektedir. Wade'in ilk anahtarı bulması ile hayranları gibi düşmanlarıda çoğalmaktadır. Wade bu düşmanları alt edebilmek için gerçekte hiç tanışmadığı ancak oyunda sürekli takıldığı en yakın üç dostundan ve aşık olduğu kadın Art3mis / Samantha ile birlikte bu zorlukların üstesinden gelmeye çalışarak hayallerini gerçekleştirmeye çalışacaklar.

Yönetmenliğini başarılı yönetmen Steven Spielberg'ün üstlendiği ve senaryosunu Ernest Cline'ın kaleme aldığı Başlat: Ready Player One Türkçe Dublaj Filmi'nin başrolünde Tye Sheridan ve Olivia Cooke yer alıyor. Başlat: Ready Player One filmini sitemizin bu kısmından Full ve HD olarak izleyebilirsiniz.

Dikkat: Filmi izleyemiyorsanız alt kısımdaki diğer izleme seçeneklerini deneyiniz. Seçeneklerden Birisi Kesinlikle Çalışacaktır. Yorum Yazmayı unutmayın.

Arkadaşlar Sitemizin daha iyi bir duruma gelmesi için Lütfen filmlere yorum yazmayı unutmayın.
Bu filmden sonra meye ne dersin?
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Başlat - Ready Player One izle

  Yayın Tarihi:

  29 Mart 2018

  Senaryo:

  Zak Penn, Ernest Cline, Ernest Cline

  Resimler

  "Başlat: Ready Player One HD Türkçe Dublaj izle" filmine ait 4 adet görsel bulundu.

  Avatar

  Yorumlar (1)

  1. Avatar