Assassin’s Creed Türkçe Dublaj izle
6.7
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.7 /10 (3)
6.8 IMDB Puanı 1,111 Görüntülenme

Assassin’s Creed Türkçe Dublaj izle Assassin’s Creed Türkçe Dublaj izle

Callum Lynch ismindeki bir adam işlediği bir suç yüzünden müebbet yemiş ve ölüne kadar hapiste kalması sağlanmıştır. Bir gün Callum hapishane müdürü tarafından ziyaret edilir ve isterse buradan çıkabileceği gibi bir teklif sunar.

Dikkat: Filmi izleyemiyorsanız alt kısımdaki diğer izleme seçeneklerini deneyiniz. Seçeneklerden Birisi Kesinlikle Çalışacaktır. Yorum Yazmayı unutmayın.

Arkadaşlar Sitemizin daha iyi bir duruma gelmesi için Lütfen filmlere yorum yazmayı unutmayın.
Bu filmden sonra meye ne dersin?
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Callum Lynch ismindeki bir adam işlediği bir suç yüzünden müebbet yemiş ve ölüne kadar hapiste kalması sağlanmıştır. Bir gün Callum hapishane müdürü tarafından ziyaret edilir ve isterse buradan çıkabileceği gibi bir teklif sunar. Bir grup bilim adamı tarafından gönderilen bu teklife sıcak bakan Callum müdürün teklifini kabul ederek bilim adamlarına teslim edilecektir. Ancak bu durum sadece Callum için geçerli olunca Callum bu durum karşısında bir kaç sorunun cevabını arayacaktır. Callum bu projede neden yer aldığını öğrenmek istediğinde atalarının yeteneğinin aslında insanların kanında var olduğunu ve bu deney sonrasında atalarının yeteklerine sahip olduğunun farkına varacaktır. Kısa bir süre sonra bu durumdan hoşlanmaya başlayan Callum aslında onun seçilmesinin en büyük sebebinin 15. yüzyılda suikastçiler adındaki bir grubun en yeteneklileri ve liderleri olan atasının yetenekleri için seçildiğini anlayacak ve günümüzün Tapınacakçıları ile büyük bir savaşa girişecektir.

  Diğer Adları:

  Assassin's Creed izle

  Yayın Tarihi:

  21 Aralık 2016

  Senaryo:

  Michael Lesslie, Adam Cooper, Bill Collage

  Resimler

  "Assassin’s Creed Türkçe Dublaj izle" filmine ait 7 adet görsel bulundu.

  Avatar

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?