Aşk ve Dostluk izle
7.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.0 /10 (1)
6.6 IMDB Puanı 703 Görüntülenme

Aşk ve Dostluk izle Aşk ve Dostluk izle

1790'lı yıllarda geçen film Lady Susan Vernon ve kızı Frederica'nın kendilerine eş arayışını konu alıyor. Lady Susan Vernon'ın ölen eşinin ailesi büyük ve görkemli bir aile olması Lady Susan'ın bazen zor durumlarda kalmasına sebep olmaktadır.

Dikkat: Filmi izleyemiyorsanız alt kısımdaki diğer izleme seçeneklerini deneyiniz. Seçeneklerden Birisi Kesinlikle Çalışacaktır. Yorum Yazmayı unutmayın.

Arkadaşlar Sitemizin daha iyi bir duruma gelmesi için Lütfen filmlere yorum yazmayı unutmayın.
Bu filmden sonra meye ne dersin?
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  1790'lı yıllarda geçen film Lady Susan Vernon ve kızı Frederica'nın kendilerine eş arayışını konu alıyor. Lady Susan Vernon'ın ölen eşinin ailesi büyük ve görkemli bir aile olması Lady Susan'ın bazen zor durumlarda kalmasına sebep olmaktadır. Lady Susan eşini kaybettikten sonra dul bir kadın olarak hayatını sürdürmek istememektedir. Bu yüzden devamlı kimseye fark ettirmeden kendisine koca arayışındadır. Lady Susan çok fazla koca arayışında olmasından dolayı bir süre sonra sosyetede adının anılması kaçınılmaz olacak ve kaybettiği eşinin ailesine kadar ulaşacaktır. Bu duyumlardan sonra Ailesi tarafından görkemli malikanelerine davet edilen Lady Susan ve kızı malikaneye geçiçi olarak yerleşmeye karar veren Lady Susan fazla kalmayı düşünmeyecektir. Kendisine ve kızına bir eş adayı bulduktan ve hayatlarını garantiye aldıktan sonra malikaneden ayrılmayı kafaasına koyacaktır. Fakat bu olayların gerçekleştiği süre zarfında olanlar kesinlikleri sizleri etkileyecektir.

  Diğer Adları:

  Love & Friendship

  Yayın Tarihi:

  03 Haziran 2016

  Senaryo:

  Jane Austen, Whit Stillman

  Resimler

  "Aşk ve Dostluk izle" filmine ait 7 adet görsel bulundu.

  Avatar

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?