Altın Savaşçı Türkçe Dublaj izle
7.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.0 /10 (2)
6.4 IMDB Puanı 833 Görüntülenme

Altın Savaşçı Türkçe Dublaj izle Altın Savaşçı Türkçe Dublaj izle

Bir kadın tarafından kullanılan altın değnek herkes tarafından istenip eşsiz bir güce sahip olan bir yadigardır. Ve onunla yapılan rakipsiz bir teknik çalışması, onun gücüne karşı koymaya cesaret eden herkesi yok eder.

Dikkat: Filmi izleyemiyorsanız alt kısımdaki diğer izleme seçeneklerini deneyiniz. Seçeneklerden Birisi Kesinlikle Çalışacaktır. Yorum Yazmayı unutmayın.

Arkadaşlar Sitemizin daha iyi bir duruma gelmesi için Lütfen filmlere yorum yazmayı unutmayın.
Bu filmden sonra meye ne dersin?
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Bir kadın tarafından kullanılan altın değnek herkes tarafından istenip eşsiz bir güce sahip olan bir yadigardır. Ve onunla yapılan rakipsiz bir teknik çalışması, onun gücüne karşı koymaya cesaret eden herkesi yok eder. Usta Cempaka ve dört öğrencisi (düşmanlarının yetimleri, şimdi ise Cane’in mirasçıları) yeni bir savaşçının çıkmasına hazırlanırlarken, haince bir ihanet klanı yok edip bölgedeki istikrarı bozma tehlikesini de beraberinde getirir. Düzeni geri getirmek için tek umutları yakalanması zor Beyaz Ejderha’yı bulmaktır. Kalan tek öğrenci Altın Değnek’in gizemlerini çözmek için hala donanımlıdır. Usta Cempaka ve dört öğrencisi efsanevi Altın Sopa'nın ardındaki gizemi çözmeye çalışırlar.

  Diğer Adları:

  The Golden Cane Warrior izle

  Yayın Tarihi:

  18 Aralık 2014

  Senaryo:

  Ifa Isfansyah, Mira Lesmana, Jujur Prananto

  Resimler

  "Altın Savaşçı Türkçe Dublaj izle" filmine ait 8 adet görsel bulundu.

  Avatar

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?